, , ,

HPE LTO-7 Utrium C7977A

جهت اطلاع از قیمت و سفارش محصول با ما تماس بگیرید.
88916789 داخلی 121

بررسی دیتاکارتریج HPE LTO-7 Utrium C7977A

ویژگی ها و مشخصات دیتاکارتریج HPE LTO-7 Utrium C7977A نسبت به نسل قبلی این تیپ پیشرفتی دوبرابری داشته است. ظرفیت ذخیره سازی تیپ lto7 اچ پی در حالت native  شش ترابایت و در حالت compressed به ۱۵ ترابایت میرسد.

فایل های با حجم بالا توسط دیتاکارتریج  HP C7977A LTO-7  با سرعت انتقال دیتا ۳۰۰ Mbps در حالت native میتوانند منتقل شوند. همچنین سرعت انتقال دیتا در این تیپ و در حالت فشرده تا ۷۵۰ مگابایت در ثانیه میرسد. تیپ کارتریج LTO-7 Utrium C7977A میتواند بیش از ۲٫۷ ترابایت حجم دیتا در ساعت را در هر درایو ترجمه کند تا انتقال سریعتری صورت پذیرد. طراحی این دیتاکارتریج به گونه ای است که توانایی حفظ کیفیت بایگانی کردن اطلاعات را تا ۳۰ سال دارد.

LTO-7  همچنان شامل ویژگی هایی است که در نسل های قبلی نیز معرفی شده بودند. از جمله یک عملکرد پارتیشن بندی که به کاربران اجازه می دهد یک سیستم فایل tape-based را با استفاده از LTFS ارائه دهند. LTO نسل ۷ پشتیبانی مداوم از رمزگذاری مبتنی بر سخت افزار و عملکرد WORM را ارائه میدهد. این ویژگی به اطمینان از تعادل عملکرد، ظرفیت، سازگاری و کنترل هزینه کمک میکند.

سایر ویژگی های دیتاکارتریج اچ پی LTO-7

۱)تکنولوژی باریم فریت  (BaFe)

۲)پشتیبانی از رمزگذاری سخت افزار تیپ درایو

۳)سازگار با Linear Tape File System (LTFS)

۴)ساده سازی path در تیپ برای کاهش آسیب ها

قابلیت اطمینان فوق العاده در تیپ LTO-7 اچ پی

فرآیند ویژه  ‘Smart Grabber’ و قفل های مکانیکی مانع از کشیدن راهنمای تیپ پین به داخل کیس تیپ میشود. در این فرآیند سنسورها اتصال صحیح را تشخیص می دهند و از آسیب دیدن و در نتیجه از بین رفتن تیپ جلوگیری می کنند. همچنین کمپانی HPE با روش ساده سازی مسیر حرکت نوار مغناطیسی باعث کاهش سایش و آسیب دیدگی به دیتاکارتریج میشود.

عملیات مورد نیاز برای آزمایش و تست صلاحیت (load/unload, “shoeshine” test, drop test, stress test) HPE  بسیار فراتر از آنچه برای کسب نشان  LTO Ultrium لازم است، انجام میشود. این کار حداکثر قابلیت اطمینان را هنگام بازیابی اطلاعات درپی خواهد داشت.

کمپانی HPE  طول عمر بایگانی اطلاعات را تا ۳۰ سال برای دیتاکارتریج های LTO Ultrium  تضمین میکند. به این ترتیب، شرکت ها می توانند برنامه ریزی های دقیق و طولانی مدتی را برای ذخیره سازی و بایگانی اطلاعات خود داشته باشند.

نحوه تامین امنیت در دیتا کارتریج HPE LTO-7

ویژگی Write-Once-Read-Many (WORM)  مانع هرگونه تغییر و دستکاری جلوگیری میشود. همچنین رمزگذاری اطلاعات برای امنیت بالاتر آن ها در تمام مدل های  LTO-4، LTO-5، LTO-6  و  LTO-7 Ultrium انجام میشود. دیتا کارتریج  با استانداردهای امنیتی FIPS 140-2 سطح ۱ نیز برای تایید امنیت دستگاه، تطابق دارد. (FIPS 140-2  سطح ۱، یک استاندارد امنیتی رایانه ای دولتی در ایالات متحده است که برای تأیید ماژول های رمزنگاری استفاده میشود.)

قیمت و خرید تیپ کارتریج HPE LTO-7 Utrium C7977A

با استانداردسازی در HPE LTO Ultrium، ظرفیت مورد نیاز برای دوره‌ های کوتاه تر بکاپ گیری را دریافت ‌میکنید. همچنین از رمزگذاری ۲۵۶ بیتی AES استاندارد صنعتی (IEEE 1619.1) و انتخاب ازبین گزینه های RW یا WORM بدون نیاز به فضای اضافی یا منابع IT بهره مند میشوید. تیپ کارتریج HPE LTO-7  با استفاده از فناوری مبتنی بر open standard، سازگاری نسل های مختلف محصول را تضمین می کند و حق انتخاب بیشتری را فراهم میکند.

(open standard: استاندارد باز نوعی استاندارد است که در دسترس عموم مردم قرار داشته و بر رعایت حقوق مختلفی در استفاده از آن تأکید دارد. تعریف‌های گوناگونی از استاندارد باز وجود دارد که بر روش تهیه، دسترسی، بها یا چگونگی اعمال تغییرات بر یک استاندارد تمرکز دارند.)

اگر با مطالعه مشخصات بالا قصد اطلاع از قیمت و خرید دیتاکارتریج HPE LTO-7 Utrium C7977A را دارید، به صفحه استعلام قیمت ما بروید.

تکنولوژی ضبط

LTO-7 Ultrium

ظرفیت

15 ترابایت

فشرده سازی

2.5: 1

فرمت رسانه

دوباره قابل نوشتن

نشانه گذاری رسانه

نوشتن برچسب در جعبه

تعداد در هر بسته

20

دفعات بازدید

سرعت، رسانه 700 مگابایت بر ثانیه

تراکم بیت

485 کیلوبیت در اینچ

رنگ محصول

تخته سنگ آبی

طول نوار

960 متر

عرض نوار

12.65 میلی متر

ضخامت نوار

5.6 um

ماده اصلی

باریت فریت

ابعاد

11* 2.7* 11.3 سانتی متر

وزن

0.27 گرم